Spoštovani starši.

Danes sem se razveselila pošte v mojem e-nabiralniku. G. Andrej Pešec, predavatelj, nam pošilja DARILO:  e-knjigo : VZGOJA MOTIVIRANIH, ZDRAVIH IN ODGOVORNIH OTROK. Pred nekaj leti je bil naš gost v šolski predavalnici in z zanimanjem mu je prisluhnilo veliko staršev. Verjamem, da bo v tem času, ki ga intenzivno preživljate z vašimi otroki, knjiga še toliko bolj dobrodošla. Z njegovim dovoljenjem jo posredujemo na spletni strani naše šole.

Andrej Pešec: Vzgoja motiviranih, zdravih in odgovornih otrok – platnica knjige

Andrej Pešec: Vzgoja motiviranih, zdravih in odgovornih otrok – knjiga

G. Andreju Pešcu lahko pošljete vaša mnenja, vprašanja ali izkušnje. V spodnjem tekstu so navedeni kontakti, kjer lahko z njim vzpostavite stik.

Obilo užitkov in uporabnih nasvetov ob branju knjige Vam želim .

Za ŠSS: psihologinja Danica Bradeško

Železniki, 13. 5. 2020

Sporočilo g. Andreja Pešca

Spoštovani,
upam, verjamem in čutim, da mirno, angažirano in povezano preživljate tudi te precej čudne čase.

Najprej hvala za vaše zaupanje in priložnost gostovanja in deljenja znanja tudi v vašem krogu.

Z veseljem sporočam, da je izšla moja prva knjiga VZGOJA MOTIVIRANIH, ZDRAVIH IN ODGOVORNIH OTROK.

Avtor knjige sem ANDREJ PEŠEC, predavatelj in strokovni sodelavec preko 150 vzgojno izobraževalnih in drugih zavodov v Sloveniji in na tujem.

Knjiga je polna zgodb, praktičnih primerov in priporočil za optimalno vzgojo in delo z mladimi. Namenjena je vsem: staršem, strokovim delavcem, bodočim staršem, študentom, bratom in sestram, mladim in vsem, ki delujejo na področju vzgoje in izobraževanja.

Več o nas na spletni strani: www.znanjezazivljenje.si

Youtube kanal: Andrej Pešec https://www.youtube.com/channel/UCyhdTjRHsyfRmlx2qWeIBzg?view_as=subscriber

Facebook: Andrej Pešec in Znanje za življenje https://www.facebook.com/znanjezazivljenje/

Že nekaj mesecev lahko v živo spremljate tudi odprta, javna predavanja zjutraj in zvečer na našem Facebooku.

Vedno dobrodošli, vse dobro vsem, še naprej
Andrej Pešec