Spoštovani starši in učenci,

vljudno vabljeni na predstavitev poletnega angleškega jezikovnega tabora English Camp, ki ga na OŠ Železniki organiziramo v sodelovanju z jezikovno šolo The English Experience, School of English iz Norwicha v Angliji. To je angleška jezikovna šola, ki organizira tečaje angleščine v Veliki Britaniji in v drugih evropskih državah.

Na kratko o taboru:

• tabor vodijo profesionalni, kvalificirani rojeni govorci
  • majhne skupine, aktivnosti v razredu, šport, ustvarjanje
  • poudarek tabora je na poglabljanju govora in jezikovne usposobljenosti
  • 5 delovnih dni (26. 8. – 30. 8. 2019)
  • cena: 210 €

Podrobnejša predstavitev tečaja bo v SREDO, 10. 4. 2019, ob 19. uri v učilnici »ČITALNICA« v pritličju OŠ Železniki.

Dodatne informacije si lahko preberete tudi na uradni spletni strani jezikovne šole https://www.englishexperiencecamps.si/.

Na hodniku pred predavalnico bo istočasno potekal prodajni knjižni sejem založbe Usborne iz Anglije.
Njihov nabor knjig obsega vse, od kartonk za najmlajše pa do romanov za mladostnike. Imajo preko 2500 knjig z različnimi tematikami, usmerjene v naravoslovje, družboslovje, jezike.
Lepo povabljeni.

Jana Kusterle, koordinatorka angleškega tabora (jana.kusterle@os-zelezniki.si)