Počitnice se počasi zaključujejo in zadnji teden v avgustu bo na naši šoli ponovno potekal angleški poletni tabor.

Prijavljeni učenci se zberite pred predavalnico v PONEDELJEK, 26. 8. 2019, ob 8.30.

S seboj prinesite:

• copate in športno obutev,
  • peresnico (pisalo, barvice, lepilo, škarje),
  • stekleničko z vodo in malico (2x),
  • staro majico (da se ne popackaš pri ustvarjanju z barvami).

Kdor se ni naročil na kosilo v šoli, naj si prinese s sabo hrano za ves dan.

Okviren potek dneva:

8.30 – 9.00 Prijava Vedno jih sprejme isti učitelj. Učenci začnejo dan z jezikovnimi igrami, s pomočjo katerih utrjujejo snov prejšnjega dne, ali pa se pripravljajo na predstavitev za starše in ostale skupine ob koncu tabora.
9.00 – 10.15 “Pouk” oziroma aktivnosti Učenje novega besedišča s pomočjo iger, pesmic in namensko pripravljenih učnih listov. Učenje temelji na komunikaciji.
10.15 – 10.45 Odmor za malico Prosti čas, namenjen malici, druženju in komunikaciji z angleškimi učitelji. Učitelji so z otroki ves čas in skrbijo za njihovo varnost.
10.45 – 12.00  “Pouk” oziroma aktivnosti Utrjevanje novega besedišča s pomočjo branja in pisanja.
12.00 – 13.00 Odmor za kosilo Prosti čas, namenjen kosilu, druženju in komunikaciji z angleškimi učitelji. V času kosila so angleški učitelji vseskozi z njimi in skrbijo za njihovo varnost.
13.00 – 14.15 Kreativne aktivnosti v skupinah Utrjevanje besedišča, ki so se ga naučili dopoldne s pomočjo igre vlog.
14.15 – 14.45 Odmor za malico
14.45 – 16.00 Športne aktivnosti in zaključek dneva Rounders – tradicionalni angleški šport, podoben bejzbolu, ki ga igrajo v angleških šolah. Šolarji na sproščen način uporabljajo naučeno besedišče tudi v športu.

Zadnji dan tabora, v petek, 30. 8. 2019, ste starši ob 15h lepo povabljeni na zaključno predstavitev pestrega dogajanja med tednom.

See you soon!

Jana Kusterle, koordinatorka angleškega tabora (jana.kusterle@os-zelezniki.si)