»Bil je junij in svet je dišal po vrtnicah in poletju. Sončna svetloba je bila kot zlati  prah, ki je lebdel nad nami. In mi smo peli, igrali in bili veseli, ker smo opravili dobro delo,« bi lahko nekoliko poetično rekli nastopajoči ob zaključku letošnjega dobrodelnega koncerta Kadar srce najde srce.

Izredno lep glasbeni dogodek so nam pripravili učenci naše šole z gosti.

Na prireditvi so nastopili:

• otroški pevski zbor,
  • mladinski pevski zbor in
  • instrumentalisti – vsi pod vodstvom zborovodkinje in mentorice Marjete Naglič.

Posebno vzdušje pa so ustvarili gostje:

• pianist Vili Polajnar, študent Akademije za glasbo,

ter profesorji Glasbene šole Škofja Loka:

• Ana Dadič,
  • Anja Fućak Dolinar,
  • Janez Golob,
  • Tomaž Zevnik in
  • Jernej Hostnik.

Odziv obiskovalcev, ki so napolnili telovadnico osnovne šole, je dal vedeti, da so tudi oni uživali v koncertu.

Zahvaljujemo se jim za obisk in denar, ki so ga darovali ob tej priložnosti. Na prireditvi je bilo zbranih 630 €. Ves izkupiček od dobrodelnega koncerta bo namenjen šolskemu skladu, ki pomaga našim učencem ob raznih dejavnostih in dogodkih.

Vsako dobro dejanje je stvar srca. Vse, kar dobrega naredimo, je povrnjeno. Tako ali drugače.