Začetek šolskega leta 2021/22

Spoštovani starši, dragi učenci!

Čez nekaj dni bomo začeli še eno nenavadno šolsko leto, na kar se pospešeno pripravljamo.

Naša skupna naloga je, da šola ostane varen prostor, kjer bodo učenci lahko nemoteno raziskovali, ustvarjali, se učili, se družili.

Žal bomo zaradi koronavirusa morali svoje delo v šoli nekoliko prilagoditi, da bomo zagotovili varno in zdravo okolje za naše učence in zaposlene. Potrudimo se, da bo šola prostor, v katerem se bomo vsi dobro počutili. Od vsakega posameznika pričakujemo strpnost in medsebojno spoštovanje.

Prosimo vas, da nam pomagate zagotoviti varnost tudi tako, da upoštevate naslednje predpisane ukrepe:

• V prostorih šole je obvezno nošenje zaščitne maske, razen
    • za učence od 1. do 5. razreda, ko so v svojem oddelku,
    • za učence pri pouku športa,
    • za govornika, če je od drugih oseb oddaljen vsaj dva metra.
  • Osebe, starejše od 15 let (razen naših učencev), lahko vstopijo v šolo samo na povabilo ali z dovoljenjem vodstva šole, če izpolnjujejo pogoj PCT. To žal velja tudi za pogovorne ure in roditeljske sestanke.

Zahvaljujemo se vam za dosedanje sodelovanje in vas vabimo k sodelovanju tudi v prihodnje. Vsak vaš predlog bo dobrodošel.

Želim vam uspešno šolsko leto!

Franc Rant
ravnatelj OŠ Železniki