Spoštovani starši,

v zadnjih mesecih smo vsi postavljeni pred dejstva, ki jih moramo upoštevati. Tako smo tudi v šoli morali prilagoditi svoje delo. Glavni razlog temu je naša želja po zagotovitvi čimvečje varnosti za zdravje učencev, zaposlenih in tudi vas, staršev.

Veliko učencev prihaja v šolo okrog 8. ure in pri glavnem vhodu čakajo na odprtje šole.

Prosimo vas, da predvsem ob tem času ne vozite na parkirišče pri glavnem vhodu, temveč za ta namen uporabljate krožni promet na zadnji strani šole in s tem prispevate k večji varnosti naših učencev. Tam lahko otroka nemoteno spustite iz vozila in varno po krožni poti odpeljete.

Tudi sicer je uporaba te krožne poti precej varnejša od obračanja na parkirišču pri glavnem vhodu.

Hvala za razumevanje.

Lep pozdrav!