Select Page

Nova knjižica Pohodniški dnevnik 2 je prišla v roke več kot sto učencem šele pred kratkim, v januarju 2023. V teh šestih mesecih so mnogi v prostem času in ob lepem vremenu (vemo, da letošnja pomlad ni bila radodarna s soncem) zakorakali v okoliške hribe.

Najbolj vztrajni in zagnani so bili:

 – Julija Štupar iz petega razreda,

Tim Čenčič, ki obiskuje četrti razred v Selcih,

– sestrici Trina in Lena Mohorič. Starejša zaključuje četrti razred, mlajša pa bo zakorakala v osnovno šolo v naslednjem šolskem letu.

Čestitamo vam in tudi vašim staršem, ki so vas spodbujali in spremljali na poti!

Lepo je, ko slišiš, da je pohodniška knjižica učencem v motivacijo pri hoji in zadovoljstvo ob osvojenem hribu, starši pa dobijo ideje, kam bi se lahko odpravili in ob tem še spoznali nove kraje v naši neposredni bližini.

Povabim vas, da počitniške dni izkoristite tudi za pohodništvo in zaslužen počitek na vrhu hriba s sendvičem v rokah (na cilju imajo najboljši okus).

Želim vam prijetne poletne dni,

Napisala: Irma Prevc

Dostopnost