Zadnji teden v avgustu je na naši šoli že drugo leto zapored potekal angleški tabor v sodelovanju z jezikovno šolo English Experience iz Anglije. Tabora se je letos udeležilo 34 učencev od 5. do 9. razreda. Vodili so ga 3 učitelji in 1 učiteljica, vsi profesionalni kvalificirani naravni govorci angleščine. Letošnja krovna tema je bila “Discover the Magic of Britain”. Dnevi na tabori so potekali v sproščeni mešanici angleških učnih ur, športnih, likovnih in dramskih aktivnosti. Skozi celoten teden so učenci nadgrajevali svoje govorne jezikovne sposobnosti in krepili samozavest v izražanju v tujem jeziku. Zadnji dan tabora pa so pripravili kratke skeče, v katerih so predstavili naučeno znanje, in prejeli spričevala. V zadnji počitniški vikend so odšli zadovoljni z novimi izkušnjami, gostujoči učitelji pa so pohvalili njihovo prizadevnost in delo.

Jana Kusterle

Fotografije: Igor Mohorič Bonča