Select Page

Spoštovani starši, spoštovani občani in občanke!

 V torek, 23. marca 2021, v OŠ Železniki organiziramo zbiralno akcijo starega papirja, ki bo letos zaradi Covid razmer potekala drugače. Zaradi upoštevanja NIJZ priporočil otroci papirja ne bomo pobirali po hišah, zato računamo na vašo pomoč. Prosimo vas, da sami dostavite papir na zbirno mesto za matično šolo OŠ Železniki (pri vhodu v telovadnico). Odpadni papir pripravite v svežnjih (ne v kartonskih škatlah, v lesenih ali plastičnih zabojih).

Zbiralna akcija bo potekala od 8. do 16. ure.

Hkrati vas obveščamo, da zaradi trenutnih razmer v mesecu maju načrtujemo še eno zbiralno akcijo.

Denar od zbranega papirja bomo devetošolci porabili za stroške valete, četrtošolci pa za prihajajočo poletno šolo v naravi.

 Hvala za sodelovanje in lep pozdrav,

                                                                             učenke in učenci 4., 5. in 9. r. OŠ Železniki