Select Page

Petek, 1. 3. 2024

V četrtek zvečer smo se zelo zabavali ob programu družabnega večera. Nato je sledil ples, ki je dodobra utrudil plesalce. Danes se odpravljamo v Kobarid, kjer si bomo ogledali mesto, kostnico ter ribogojnico. Z lepimi vtisi se poslavljamo z Livških Raven ter se predvidoma vrnemo v Železnike ob 14.30, zadnja postaja je pred OŠ Železniki.

Četrtek, 29. 2. 2024

Po zelo ustvarjalnem sredinem večeru smo se zbudili v prijetno jutro. Podali smo se na pohod po Kolovratu, kjer so vidne sledi 1. sv. vojne. Ves čas smo hodili ob meji z Italijo in jo celo prestopili. Popoldne smo se razgibali na svežem zraku z žogo. Vneto se že pripravljamo na družabni večer s plesom. 🎤😃💃🏼

Sreda, 28. 2. 2024

Danes smo se preizkusili v pripravi sladkih kobariških štrukljov. Popoldne smo obnovili veščine prve pomoči ter se podali na orientacijski pohod v okolici doma. Sledil je ustvarjalni večer.🌷✂️📏🖍️

 

Torek, 27. 2. 2024

Kljub dežju smo preživeli aktiven in pester dan. Spoznali smo marsikaj novega o soški postrvi ter o tolminskih puntarjih. Ogledali smo si Kavkino jamo ter preizkusili v lokostrelstvu. Čaka nas še kino večer. 😎🍿

Ponedeljek, 26. 2. 2024

Z učenci 8. b in c razreda smo se podali proti Livškim Ravnam. Spotoma smo si ogledali muzej 1. sv. vojne v Kobaridu, nato pa smo se namestili v domu CŠOD Kavka. Po okusnem kosilu smo začeli z raziskovanjem okolice. Imamo se lepo in uživamo v novem okolju.

Dostopnost