Select Page

Urniki

Vsi urniki oddelkov so dostopni na spletnem naslovu: EAsistent – Urniki.

Tam boste našli tudi večino nadomeščanj in drugih posebnosti.

Urnik bomo zamenjali štirikrat letno, o čemer boste obveščeni.

Pouk bomo vsakodnevno izvajali po naslednjem urniku:

Ura Dejavnost Čas
0. Pouk – predura 7.30 – 8.15
1. Odmor 8.15 – 8.20
Pouk 8.20 – 9.05
2. Odmor 9.05 – 9.10
Pouk 9.10 – 9.55
3. Odmor za šolsko malico 9.55 – 10.15
Pouk 10.15 – 11.00
4. Odmor 11.00 – 11.15
Pouk 11.15 – 12.00
5. Odmor 12.00 – 12.05
Pouk 12.10 – 12.50
6. Odmor 12.50 – 12.55
Pouk 12.55 – 13.40
7. Odmor 13.40 – 13.45
Pouk 13.45 – 14.30

 

Jutranje varstvo za učence 1. razreda bo potekalo od 6.15 do 8.15.

Podaljšano bivanje bomo v matični šoli izvajali po naslednjem urniku.

Ura Čas
1. 12.00 – 12.50
2. 12.50 – 13.40
3. 13.40 – 14.30
4. 14.30 – 15.20
5. 15.20 – 15.45

 

POUK IZBIRNIH PREDMETOV V IZMENAH

Teden Izmena Teden Izmena   Teden Izmena   Teden Izmena
1. 9. – 3. 9. A 15. 11. – 19. 11. A 31. 1. – 4. 2. A 19. 4. – 22. 4. A
6. 9. – 10. 9. B 22. 11. – 26. 11. B 7. 2. – 11. 2. B 25. 4. – 26. 4. B
13. 9. – 17. 9. A 29. 11. – 3. 12. A 14. 2. – 18. 2. A 27. 4. – 2. 5. počitnice
20. 9. – 24. 9. B 6. 12. – 10. 12. B 21. 2. – 25. 2. počitnice 3. 5. – 6. 5. B
27. 9. – 1. 10. A 13. 12. – 17. 12. A 28. 2. – 4. 3. B 9. 5. – 13. 5. A
4. 10. – 8. 10. B 20. 12. – 24. 12. B 7. 3. – 11. 3. A 16. 5. – 20. 5. B
11. 10. – 15. 10. A 25. 12. – 2. 1. počitnice 14. 3. – 18. 3. B 23. 5. – 27. 5. A
18. 10. – 22. 10. B 3. 1. – 7. 1. A 21. 3. – 25. 3. A 30. 5. – 3. 6. B
25. 10. – 29. 10. počitnice 10. 1. – 14. 1. B 28. 3. – 1. 4. B 6. 6. – 10. 6. A
2. 11. – 5. 11. A 17. 1. – 21. 1. A 4. 4. – 8. 4. A 13. 6. – 17. 6. B
8. 11. – 12. 11. B 24. 1. – 28. 1. B 11. 4. – 15. 4. B 20. 6. – 24. 6. A

IZBIRNI PREDMETI V ŠOLSKEM LETU 2021/22

Predmet Prijave po razredih ur na      teden turnus dan Izvajalec
7.razred
Likovno snovanje 1 7 1 A sre Polona Kovač
Nemščina 1 + NIP 19 1 A in B pon, sre Branka Peternelj
Obdelava gradiv – les 10 1 A čet Vesna Božič
Ples 42 3 A in B pon,čet Valentina Pintar
Sodobna priprava hrane 49 3 A in B tor, sre Damjana Kaplja
Sonce, Luna, Zemlja 8 1 B čet Anka Arko
Šolsko novinarstvo 1 15 1 1 A sre Tadeja Šuštar
Šport za sprostitev 31 2 A in B pon Damjana Lotrič
Vezenje 7 12 1 1 A pet Damjana Kaplja
Predmet Prijave po razredih ur na      teden turnus dan Izvajalec
8.razred
Ljudski plesi 44 3 A in B tor, sre,pet Valentina Pintar
Multimedija 6 1 A pon Alenka Bertoncelj
Načini prehranjevanja 8 1 A pon Damjana Kaplja
Obdelava gradiv – kovine 9 1 B pon Monika Čemažar
Poskusi v kemiji 11 1 A tor Magda Šlibar
Robotika v tehniki 17 1 B tor Sabina Peternel
Šolsko novinarstvo 1 15 1 1 A sre Tadeja Šuštar
Šport za zdravje 23 2 A in B čet Damjana Lotrič
Vezenje 7 12 1 1 A pet Damjana Kaplja
Predmet Prijave po razredih ur na      teden turnus dan Izvajalec
9.razred
Elektronika z robotiko 7 1 A sre Sabina Peternel
Elektrotehnika 11 1 A sre Monika Čemažar
Gledališki klub 14 1 A in B pon Anja Marin
Izbrani šport  – nogomet 21 1 A in B tor Aleš Jensterle
Izbrani šport  – odbojka 14 1 A in B pet Ana Luznar
Kemija v življenju 6 1 A pon Mihela Lahajnar
Likovno snovanje 3 8 1 A tor Polona Kovač
Nemščina 3 4 2 A in B tor,pet Branka Peternelj
Računalniška omrežja 8 1 B sre Alenka Bertoncelj
Starinski in družabni plesi 73 4 A in B tor, sre, čet Valentina Pintar
Šolsko novinarstvo 1 15 1 1 A sre Tadeja Šuštar
Vezenje 7 12 1 1 A pet Damjana Kaplja

 

Če odpade pouk samo enemu razredu, ali pa samo en dan, se šteje kot da je skupina imela reden pouk.