Select Page

Urniki

Vsi urniki oddelkov so dostopni na spletnem naslovu: EAsistent – Urniki.

Tam boste našli tudi večino nadomeščanj in drugih posebnosti.

Urnik bomo zamenjali štirikrat letno, o čemer boste obveščeni.

Pouk bomo vsakodnevno izvajali po naslednjem urniku:

Ura Dejavnost Čas
0. Pouk – predura 7.30 – 8.15
1. Odmor 8.15 – 8.20
Pouk 8.20 – 9.05
2. Odmor 9.05 – 9.10
Pouk 9.10 – 9.55
3. Odmor za šolsko malico 9.55 – 10.15
Pouk 10.15 – 11.00
4. Odmor 11.00 – 11.15
Pouk 11.15 – 12.00
5. Odmor 12.00 – 12.05
Pouk 12.10 – 12.50
6. Odmor 12.50 – 12.55
Pouk 12.55 – 13.40
7. Odmor 13.40 – 13.45
Pouk 13.45 – 14.30

 

Jutranje varstvo za učence 1. razreda bo potekalo od 6.15 do 8.15.

Podaljšano bivanje bomo v matični šoli izvajali po naslednjem urniku.

Ura Čas
1. 12.00 – 12.50
2. 12.50 – 13.40
3. 13.40 – 14.30
4. 14.30 – 15.20
5. 15.20 – 15.45

 

POUK IZBIRNIH PREDMETOV V IZMENAH

Teden Turnus   Teden Turnus
      30. januar – 3. februar 2023 A
1. september – 2. september 2022 A   6. februar – 13. februar 2023 počitnice
5. september – 9. september 2022 B   14. februar – 17. februar 2023 B
12. september – 16. september 2022 A   20. februar – 24. februar 2023 A
19. september – 23. september 2022 B   27. februar – 3. marec 2023 B
26. september – 30. september 2022 A   6. marec – 10. marec 2023 A
3. oktober – 7. oktober 2022 B   13. marec – 17. marec 2023 B
10. oktober – 14. oktober 2022 A   20. marec – 24. marec 2023 A
17. oktober – 21. oktober 2022 B   27. marec – 31. marec 2023 B
24. oktober – 28. oktober2022 A   3. april – 7. april 2023 A
31. oktober – 4. november 2022 počitnice   11. april – 14. april 2023 B
7.november -11.november 2022 B   17. april – 21. april 2023 A
14. november – 18. november 2022 A   24. april – 26. april 2023 B
21. november – 25. november 2022 B   27. april – 2. maj 2023 počitnice
28. november – 2. december 2022 A   3. maj – 5. maj 2023 B
5. december – 9. december 2022 B   8. maj – 12. maj 2023 A
12. december – 16. december 2022 A   15. maj – 19. maj 2023 B
19. december – 23. december 2022 B   22. maj – 26. maj 2023 A
26. december 2022 – 2. januar 2023 počitnice   29. maj – 2. junij 2023 B
3. januar – 6. januar 2023 A   5. junija- 9. junij 2023 A
9. januar – 13. januar 2023 B   12. junij – 16. junij 2023 B
16. januar – 20. januar 2023 A   19. junij – 23. junija 2023 A
23. januar – 27. januar 2023 B      

 

IZBIRNI PREDMETI V ŠOLSKEM LETU 2022/23

Predmet Prijave po razredih ur na      teden turnus dan Izvajalec
7.razred
Likovno snovanje 1 16     1 A pet Nina Sladič
Nemščina 1 + NIP 7   2 2 A in B pon, čet Branka Peternelj
Ples 53     3 A in B pon, čet Valentina Pintar
Sodobna priprava hrane 38     2 A in B sre Damjana Kaplja
Literarni klub 1 3 3 1 A čet Tadeja Šuštar
Šport za sprostitev 41     3 A in B čet, pet Luznar, Lorber
Vezenje 6 6 8 1 A čet Damjana Kaplja
Predmet Prijave po razredih ur na      teden turnus dan Izvajalec
8.razred
Ljudski plesi   62   4 A in B pon, tor, sre, pet Valentina Pintar
Daljnogledi in planeti   8   1 A pon Anka Arko
Načini prehranjevanja   22   2 A in B pon Damjana Kaplja
Obdelava gradiv – kovine   7   1 B pnn Monika Čemažar
Poskusi v kemiji   12   1 A pon Mihela Lahajnar
Nemščina 2 + NIP   15   2 A in B tor, pet Branka Peternelj
Literarni klub 1 3 3 1 A čet Tadeja Šuštar
Likovno snovanje 2   12   1 B pon Nina Sladič
Šport za zdravje   36   2 A in B sre, pet Damjana Lotrič
Vezenje 6 6 8 1 A čet Damjana Kaplja
Predmet Prijave po razredih ur na      teden turnus dan Izvajalec
9.razred
Elektronika z robotiko     4 1 B pon Sabina Peternel
Elektrotehnika     10 1 A pon Monika Čemažar
Izbrani šport  – nogomet     11 1 A in B tor Aleš Jensterle
Izbrani šport  – odbojka     31 2 A in B pon Ana Luznar
Likovno snovanje 3     8 1 A čet Nina Sladič
Računalniška omrežja     4 1 A pon Alenka Bertoncelj
Starinski in družabni plesi     61 4 A in B tor, sre, čet Valentina Pintar
Literarni klub 1 3 3 1 A čet Tadeja Šuštar
Vezenje 6 6 8 1 A čet Damjana Kaplja

Če odpade pouk samo enemu razredu, ali pa samo en dan, se šteje kot da je skupina imela reden pouk.