Urniki

Vsi urniki oddelkov so dostopni na spletnem naslovu: EAsistent – Urniki.

Tam boste našli tudi večino nadomeščanj in drugih posebnosti.

Urnik bomo zamenjali štirikrat letno, o čemer boste obveščeni.

 Pouk bomo vsakodnevno izvajali po naslednjem urniku:

Ura Dejavnost Čas
0. Pouk – predura 7:30 – 8:15
1. Odmor 8:15 – 8:20
Pouk 8:20 – 9:05
2. Odmor 9:05 – 9:10
Pouk 9:10 – 9:55
3. Odmor za šolsko malico 9:55 – 10:15
Pouk 10:15 – 11:00
4. Odmor 11:00 – 11:15
Pouk 11:15 – 12:00
5. Odmor 12:00 – 12:05
Pouk 12:10 – 12:50
6. Odmor 12:50 – 12:55
Pouk 12:55 – 13:40
7. Odmor 13:40 – 13:45
Pouk 13:45 – 14:30

 

Jutranje varstvo za učence 1. razreda bo potekalo od 6:15 do 8:15.

Podaljšano bivanje bomo v matični šoli izvajali po naslednjem urniku:

Ura Čas
1. 12:00 – 12:50
2. 12:50 – 13:40
3. 13:40 – 14:30
4. 14:30 – 15:20
5 15:20 – 15:45

 

POUK IZBIRNIH PREDMETOV V IZMENAH

Teden
Izmena
Teden
Izmena
Teden
Izmena
1. 9. 3. 12. – 7. 12.
A
18. 3. – 22. 3.
B
3. 9. – 7. 9.
A
10. 12. – 14. 12.
B
25. 3. – 29. 3.
A
10. 9. – 14. 9.
B
17. 12. – 21. 12.
A
1. 4. – 5. 4.
B
17. 9. – 21. 9.
A
24. 12. – 2. 1.
počitnice
8. 4. – 12. 4.
A
24. 9. – 28. 9.
B
3. 1. – 4. 1.
B
15. 4. – 19. 4.
B
1. 10. – 5. 10.
A
7. 1. – 11. 1.
A
23. 4. – 26. 4.
A
8. 10. – 12. 10.
B
14. 1. – 18. 1.
B
27. 4. – 2. 5.
počitnice
15.10. – 19. 10.
A
21. 1. – 25. 1.
A
6. 5. – 10. 5.
B
22.10. – 26. 10.
B
28. 1. – 1. 2.
B
13. 5. – 17. 5.
A
29. 10. – 2. 11.
počitnice
4. 2. – 7. 2. A 20. 5. – 24. 5.
B
5. 11. – 9. 11.
A
11. 2. – 15. 2.
B
28. 5. – 31. 5.
A
12. 11. – 16. 11.
B
18. 2. – 22. 2.
A
3. 6. – 7. 6.
B
19. 11. – 23. 11.
A
25. 2. – 1. 3.
počitnice
10. 6. – 14. 6.
A
26. 11. – 30. 11.  B 4. 3. – 8. 3.
B
17. 6. – 21. 6. B
 11. 3. – 15. 3.
A

 

Predmet Prijave po razredih ur na      teden turnus dan Izvajalec
7.razred
Rastline in človek 17 1 A in B pet Magda Šlibar
Sodobna priprava hrane 23 1 A in B sre Damjana Kaplja
Šport za sprostitev 49 3 A in B pon, čet Ana Luznar
Obdelava gradiv – les 11 1 A čet Vesna Božič
Nemščina I + NIP 9 2 A in B tor, pet Majda Tolar
Turistična vzgoja 11 1 A tor Damjana Demšar
Ansambelska igra 8 5 1 1 A čet Marjeta Naglič
Ples 52 3 A in B pon, čet Valentina Pintar
Predmet Prijave po razredih ur na      teden turnus dan Izvajalec
8.razred
Robotika v tehniki 19 10 2 B pon Sabina Peternel
Nemščina II + NIP 11 2 A in B pon, čet Majda Tolar
Življenje človeka na zemlji 14 1 A pon Igor Dražetić
Šport za zdravje 33 1 A in B sre Damjana Lotrič
Multimedija 12 1 A čet Alenka Bertoncelj
Ansambelska igra 8 5 1 1 A čet Marjeta Naglič
Ljudski plesi 61 4 A in B tor, sre, pet Valentina Pintar
Predmet Prijave po razredih ur na      teden turnus dan Izvajalec
9.razred
Računalniška omrežja 10 1 B pon Alenka Bertoncelj
Izbrani šport  – nogomet 14 1 A in B čet Jože Reya
Izbrani šport  – odbojka 16 1 A in B pot Ana Luznar
Nemščina III + NIP 11 2 A in B sre, pet Majda Tolar
Elektrotehnika 17 1 A tor Monika Čemažar
Retorika 12 1 A in B čet Marjeta Demšar
Likovna snovanja 3 13 1 A tor Polona Kovač
Ansambelska igra 8 5 1 1 A čet Marjeta Naglič
Robotika v tehniki 19 10 2 A pon Sabina Peternel
Starinski in družabni plesi 72 4 A in B tor, sre, čet Valentina Pintar

Če odpade pouk samo enemu razredu, ali pa samo en dan, se šteje kot da je skupina imela reden pouk.