Kdo vse nas je že obiskal?

Leto obiska Razredna /predmetna stopnja Kdo je bil na obisku? Poklic
2017 razredna stopnja Prepir v pravljičnem gozdu glasbena predstava učencev izbirnega predmeta Umetnost (mentorice Majda Demšar, Marjeta Naglic in Polona Kovac)
predmetna stopnja Tone Partljič pisatelj, dramatik
2016 razredna stopnja Ida Mlakar pisateljica
predmetna stopnja Primož Suhodolčan pisatelj
2015 razredna stopnja Mačeha in pastorka predstava učencev dramskega krožka z mentorico Majdo Demšar
predmetna stopnja Skrivnosti šolskega wc-ja predstava učencev dramskega krožka z mentorico Miro Prevc
2014 razredna stopnja Anja Štefan pravljičarka, pisateljica, pesnica
predmetna stopnja Mali princ predstava Društva za boljši svet
2013 razredna stopnja Pika Nogavička (predstava) člani dramskega krožka z mentorico Majdo Demšar
predmetna stopnja Anja Štefan pravljičarka, pisateljica, pesnica
2012 razredna stopnja Andrej Rozman Roza avtor in izvajalec predstaveKako je Oskar postal detektiv?
predmetna stopnja Impromobile improvizacijska skupina mladih igralcev iz Ljubljane
2011 razredna stopnja Majda Koren pisateljica
predmetna stopnja Andres ValdesJana Kovač Valdes pantomimika
2010 razredna stopnja gospodična Bazilika(Katja Povše) igrano-lutkovna predstaviDeček in ribaterMezinček
predmetna stopnja Skupina učencev Iz OŠ Frana Albrehta Kamnik z mentorji Tamaro Bračič, Jano Svetec in Goranom Završnikom predstavitev improvizacijskih vaj in predstava, obogatena z akrobatskimi točkami
2009 predmetna stopnja Primož Suhodolčan pisatelj
razredna stopnja Tobija (lutkovna predstava) Učenci PŠ Dražgoše z mentoricama Francko Frakelj in Ano Luznar.
2008 predmetna stopnja Adi Smolar glasbenik
razredna stopnja Boris Kononenko lutkar
2007 predmetna in razredna stopnja Andrej Rozman – Roza pesnik, pisatelj, gledališčnik
2006 predmetna stopnja Aleksander Čufar fotograf
razredna stopnja KUD Franceta Koblarja: Mali princ predstava
2005 predmetna stopnja Ivan Sivec pisatelj
razredna stopnja gledališče UNIKAT: Pravljična ura babice Pra predstava
2004 Gorazd Vahen ilustrator
2003 MINI TEATER predstava Čudovite dogodivščine vajenca Hlapiča
2002 Ljoba Jenče pravljičarka
2001 Jana Stržinar predstava
2000 Sten Vilar predstava Gusar Berto
1999 Anja Štefan pravljičarka
1998 Mohor Demšar pesnik
1997 Tone Pavček pesnik
1996 Neža Maurer pesnica
Eva Škofic Maurer klovnesa
1995 Primož Suhodolčan pisatelj
1994 Boris A. Novak pesnik
gledališče ZOOM predstava
1993 Bogdan Novak pisatelj
1992 Srečo Zajc urednik revije GEA
Cveto Sever lutkar – predstava
1991 Neža Maurer pesnica
Gallus Consort: Dina Slama, Irena Pahor
1990 Ivo Zorman pisatelj
1989 Miha Mate pisatelj
Neža Maurer pesnica
1988 Vitan Mal pisatelj
1987 Mila Kačič dramska igralka, pesnica
1986 Jana Milčinski pisateljica
Toni Gašperič humorist
1985 Milena Zupančič dramska igralka
Tone Partljič pisatelj
1984 Slavko Pregl pisatelj
1983 Berta Golob pisateljica
Janez Kajzer pisatelj
1982 Polonca Kovač pisateljica
Primož Suhodolčan pisatelj
1981 Smiljan Rozman pisatelj
1980 Kristina Brenkova pisateljica
Vitan Mal pisatelj
1979 Alenka Puhar publicistka
Dane Zajc pesnik
1978 Tone Pavček pesnik
Jelka Reichman ilustratorka
1977 Božo Kos ilustrator
Ivan Minatti pesnik
1976 Jože Zupan dramski igralec
Dare Ulaga dramski igralec
1975 Božena Glavakova operna pevka
Milena Trost
Karel Grabeljšek pisatelj
1974 Svetlana Makarovič pisateljica
Marija Stupica ilustratorka
Milko Matičetov zbiralec ljudskih pravljic
1973 Branka Jurca pisateljica
Lojze Kovačič pisatelj
Leopold Suhodolčan pisatelj
1972 Ladko Korošec operni pevec
1971 Ela Peroci pisateljica
Neža Maurer pesnica
Ivo Zorman pisatelj
1970 Ciril Kosmač pisatelj
Tone Kuntner pesnik
1969 Anton Ingolič pisatelj
Gitica Jakopin pesnica, prevajalka
1968 Marija Kmetova dramska pisateljica
Jože Javoršek pisatelj