Select Page

Osnovna šola Železniki obvešča vse učence in starše, da se bo šolsko leto 2023/24 pričelo v petek, 1. 9. 2023, ob 8.20. Vsi prevozi so organizirani za prvo šolsko uro. Prevozov na preduro ta dan še ne bo, prav tako tudi ne jutranjega varstva in varstva vozačev. Učenci se zberejo v matičnih razredih.

Učenci 6. razredov pridejo v predavalnico, kjer jih bodo pozdravili razredniki in jih odpeljali v matične razrede.

Prvi dve uri imajo vsi učenci razredno uro, potem pa sledi pouk po urniku, do 12.50, ko bodo organizirani edini prevozi za nazaj domov. Urnike za prvi šolski dan boste našli na internetni strani šole in v e-asistentu. Izbirnih predmetov in drugih dejavnosti prvi šolski dan še ne bo.

Učenci naj imajo s seboj torbe s potrebščinami in šolske copate. Podaljšano bivanje in kosila, razen za prvošolce, bodo. Prosimo, da za kosila otroke predhodno prijavite. Prevozi med šolskim letom bodo potekali po voznem redu, ki ga najdete na spletni strani šole in velja že nekaj let.

Prvošolci so povabljeni na svečan sprejem,

  • na centralni šoli ob 10.30,
  • v Selcih ob 9.00,
  • v Dražgošah ob 9.30 in
  • v Davči ob 10.30.

Vabila so bila poslana po pošti.

Vse podatke lahko dobite tudi na spletni strani šole ali na telefonski številki tajništva: 04 500 2000.

Ema Šmid,
ravnateljičina pomočnica

V Železnikih, 24. 8. 2023

Dostopnost