Select Page

Zimska šola v naravi – 6. b, 6. c

Četrtek, 29. 2. 2024

Imamo se fino. Dopoldne smo smučali, popoldne pa zamenjali včerajšnji dejavnosti, učenci 6. b so šli na pohod v Tamar, c-ejevci pa so tekli na smučeh. Veselimo se večerne zabave z glasbo in plesom. Računamo, da bomo jutri v Železnikih pred pošto okrog 14.30.

 

Sreda, 28. 2. 2024

Danes je bil pester dan, dopoldne smo smučali, popoldne pa tekli na smučeh in gazili v Tamar. Celo sonce nas je pobožalo.

 

Torek, 27. 2. 2024

Danes nam vreme bi bilo naklonjeno, zato smo namesto smučanja izbrali druge aktivnosti. Dopoldne smo preživeli na predavanju in se pomerili v kvizu, nato pa smo se spopadli z umetno plezalno steno v telovadnici. Popoldne smo se kljub dežju, oboroženi z dežniki, odpravili na sprehod do Zelencev.

 

Ponedeljek, 26. 2. 2024

Šestošolci sporočamo, da smo srečno prispeli v Kranjsko Goro, kjer sem že opravili prvo smuko. Nato smo se nastanili v CŠOD Planica, se naselili v sobe in se sprehodili po okolici.

Dostopnost