Zimska šola v naravi, 18. 2. – 22. 2. 2019

Četrtek, 21. 2. 2019

Tudi naš četrtek je imel pester urnik; danes smo ga brali celo v angleščini. Spet smo veliko časa preživeli na snegu, bili navdušeni nad predavanjem gozdarja, dan pa bomo zaključili s čisto pravo zabavo v disku. Se vidimo jutri doma!

Sreda, 20. 2. 2019

Tudi v sredo nas razvaja čudovito vreme, mi pa spet v akciji. Doživetij se je nabralo že za celo pismo!

Torek, 19. 2. 2019

Preživljamo čudovit torek na sončnih Kopah. Uživamo na snegu, napredujemo v zavojih, nekateri smo se prvič peljali z vlečnico in sedežnico! Po smučanju smo imeli še predavanje policista, sedaj pa pripravljamo zabavni večer – “6.r ‘ma talent”. Še dobro, da imamo veliko zalogo energije!

Ponedeljek, 18. 2. 2019

Šestošolci smo srečno prispeli na Kope, se namestili v sobe in po kosilu že uživali v prvih zavojih na smučišču. Zvečer pa nas čaka še nočni pohod in opazovanje nočnega neba. Lep pozdrav v domačo dolino.