Select Page

Izšla je nova knjižica Pohodniški dnevnik 2

Pa smo jo dočakali!

Zaradi izredno dobrega odziva na naš prvi pohodniški dnevnik in pobude ravnatelja, smo ob koncu poletja zavihali rokave in pripravili novo knjižico. Prvi pohodniški dnevnik je opravilo skoraj 100 otrok in verjamem, da vas je veliko takih, ki vam ne manjka več veliko, da bi jo zapolnil z vsemi žigi vrhov. Tokrat sem pri pripravi hribov sodelovala s Petro Šmid, mamo štirih zvedavih pohodnikov. Hvala, da si si vzela čas in prispevala ideje!

Tudi tokrat je tisk polovično financiralo Planinsko društvo Ratitovec, za kar se jim iskreno zahvaljujemo.

 

Hvala Mohorju Prevcu za lično oblikovanje in Slavici Mohorč za lektoriranje.

Kdor od učencev bi knjižico še rad prejel in ima željo osvajati okoliške hribe, naj se obrne na razrednika ali naj se dogovori s pomočnico ravnatelja Marjeto Demšar (). Ostali pa jo lahko kupite na Ratitovcu.

In še vedno velja…za celotno izpolnjeno knjižico Pohodniški dnevnik ali Pohodniški dnevnik 2 dobite nagrado, ki jo prispeva Javni zavod Ratitovec.

Naj vam bo Pohodniški dnevnik v motivacijo za aktivno preživljane prostega čas v družbi najbližjih in naj bo v letu 2023 varen vsak vaš korak!

Irma Prevc, učiteljica za dodatno strokovno pomoč

 

Dostopnost