Petek, 31 . 8. 2018

Naša šola v naravi se počasi končuje. Včeraj zvečer smo imeli športne igre na igrišču ob šoli v Bašaniji. Bili smo tako glasni, da smo preglasili ansambel na obali. Po kosilu bomo šli po nakupih v Umag.

Ogledali si bomo tudi mesto. Zvečer nas čaka zabavni poslovilni večer.

Jutri, v soboto, pa se vrnemo okrog 16.00 ure.

Sreda, 29. 8. 2018

Sreda je bila lep sončen in vroč dan. Delo je potekalo po ustaljenem urniku. Zjutraj smo telovadili. Po zajtrku smo pospravili in uredili sobe. Postali smo že prav spretni. Potem, ko smo napisali pismo, smo šli plavat. Ker je voda zelo topla, so se spet pojavili sluzkoti. To so majhni klobučnjaki, ki so povsem nenevarni. Niso pa ravno prijetni soplavalci. Kljub temu se nismo pustili pregnati iz vode. Kar nekaj nas je opravilo naloge za osvojitev srebrnega delfinčka.

Po večerji smo se odpravili na igrišče, kjer smo se igrali igro: od ena do sto. Ob deseti uri smo izmučeni takoj pospali.

Torek, 28. 8. 2018

Zbudili smo se v čudovito jutro. Spali smo kot ubiti, saj se nam je res dogajalo veliko zanimivih stvari. Po popoldanskem plavanju smo šli risat k svetilniku. Naše umetnine niso bile tako izjemne, ker nam je veter vihal risalne površine. Po večerji smo imeli spoznavni večer.

Nato smo še iskali zaklad. Na poti so se pojavljali duhovi. Kljub temi smo našli vsak svoj zaklad. Zjutraj smo malo potelovadili in obilno pozajtrkovali. Trenutno pa pišemo pisma domov.

Ponedeljek, 27. 8. 2018

Prvi dan šole v naravi je za nami.

Imeli smo že prve ure plavanja. Voda je, proti pričakovanjem, topla. Včeraj je malo pihal veter in bilo je valovito. Pri pouku smo se orientirali na naši lokaciji. Zvečer smo si okolico ob soju svetilk in lune tudi ogledali. Sprehodili smo se ob morju in videli čudovit sončni zahod. Ko smo se vračali, smo pokusili še prvi sladoled.